Jump to content
rotterhav47

Vand Cont de Steam LVL 14

Recommended Posts

Posted (edited)

Nickname : rotterhav47

Scop : vinderea unui cont de steam lvl 14 (1,1k h)          Rank : fara ( fost LE)    Medalii : Medalie merit 2017, Medalie merit 2018, Loyalty Badge

Pret : 15 euro ( paysafe card)  / skinuri in valoare de 15 de euro 

Metoda de plata : Intermediar sau tu o sa dai primul. ( just to be sure)         Add me : https://steamcommunity.com/profiles/76561198326783616/         Facebook : Lucaciu Catalin

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Edited by rotterhav47

Ceri 40 E pe 2-3 jocuri si un skin P250  de 0.04? :))

E treaba ta cat ceri , dar sfatul meu este sa scazi pretul daca chiar vrei sa vinzi contul. 

• Thanks 1

Bro,am cerut atat pentru ca e lvl 14, am bagat minim 60 de euro in el si nu are VAC ban sau altceva. Are Dead by Daylight care daca te uiti pe steam e 9.99E. Rank-ul pe cs go este un fost LE,deci care vrea sa se apuce de el o sa aiba o baza buna de inceput. Are sign-uri de la JaxiTV si Nimor, care cred ca sunt destul de cunoscuti. O sa iau in considerare ceea ce mi-ai spus dar o sa astept putin ca vad ce oferte primesc.Mersi de mesaj ! ^_^

Desigur, tu faci cum crezi , dar nu ai dreptate. . Jocurile in sine sunt viabile doar daca ai multe. Daca ai 2-3 importante , cum ai tu , trebuie sa nimeresti fix persoana care sa doreasca jocul respectiv. Alfel  sunt doar balast si nu o sa influenteze cumparatorul cu nimic. Iar rankul de LE ( care nu mai este oricum)  este irelevant pentru un jucator bun. Persoanal , dupa meciurile de placement ale unui cont nou , eu fac minim DMG-LE .

Ca o comparatie , contul meu principal de Steam valoreaza peste 1.000 E , si daca l-as vinde nici 200 nu cred ca as lua pe el.

Dar sa nu o iei in nume de rau . Eu doar vreau sa te ajut sa intelegi adevarata valoare a bunurilor pe care incerci sa le vinzi.

Bafta !

Da, m-am gandit mai bine si m-am sfatuit cu un prieten, si chiar ai dreptate, chiar nu valoreaza atat de mult. Ai putea sa-mi dai un pret de referinta doar uitandu-te,gen o aproximatie ( CS:GO, Outlast, DbD) ?

10 E pret fix sau 15E negociabil. 

Dar o sa-ti fie greu sa-l dai oricum. 

Mersi mult, sa speram ca nu o sa fie asa de greu. ;) 

Succes !

• Thanks 1

Arata tot mai putin banii pe skinurile din jocuri.