Jump to content
Sign in to follow this  
AKINCI_TÜRK

cerere admin AKINCI_TURK

Recommended Posts

pro 

• Thanks 1

PRO

• Thanks 1

Posted (edited)

PRO, avem nevoie de admini, primesc zilnic mesaje pe steam cand sunt si offline ca-s codati, dati-i administrator ptr inceput, nu face diferenta intre codurile avansate gen silent configurat finut si un jucator care are muscle memory dezvoltat si face flick la cap spre ex, dar asta nu stiu cam jumate din adminii de aici, deci are timp sa capete experienta. 

Edited by KZAY
  • Like 1
  • Thanks 1

pro

• Thanks 1

14 minutes ago, KZAY said:

PRO, avem nevoie de admini, primesc zilnic mesaje pe steam cand sunt si offline ca-s codati, dati-i administrator ptr inceput, nu face diferenta intre codurile avansate gen silent configurat finut si un jucator care are muscle memory dezvoltat si face flick la cap spre ex, dar asta nu stiu cam jumate din adminii de aici, deci are timp sa capete experienta. 

Asta asa este ! Chiar sunt unii mult mai rau de atat. Adica , am intalnit admin ce nu stia sa transfere un jucator la spec. (comenzi basic). Ar fi bune ceva tutoriale postate , chiar si video-uri daca gasim , pentru a putea invata comenzile de amx macar si cum sa faca diferenta intre un silent aim  si un jucator bun. Aici observ ca adminul este defapt un helper , deoarece nu are acces la comenzile de ban , dar asta nu inseamna ca nu trebuie instruiti in foloseirea corecta a comenzilor amx. Exista un post pe forum cu ceva lista de comenzi , dar este incomplet  si nu foarte in detaliu. 

La fel si mai sus , un post cu totriale pentru ce cu acces la cvar. (poate unii nu stiu sa foloseasca comenzile , sau nu stiu comenzile in sine). 

Iar referitor la nevoia de admini , cred ca cerintele de ore sunt putin cam mari , avand in vedere lipsa de personal activ.

Imi cer scuze ca am facut offtopic , dar am simtit nevoia sa-l sustin si completez pe K-ZaY.

Seara buna ! 

Pro

• Thanks 1

Pro

• Thanks 1

Pro. 

• Thanks 1

Pro.
E nevoie  si de  jucatori  :D nu  doar  de  admini :)

• Thanks 1

Pro !

• Thanks 1

Pro

• Thanks 1

Always pro for m'a friend, and i'm glad you listen and get on forum:).

• Like 1

Cerere acceptata ! 

Acces : Administrator ! 

Am sa te rog sa ii trimiți un PM lui @devil cu nick și pass ! 

Sa citești regulamentul ! 

T.C! 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this