Jump to content
Sign in to follow this  
rmn.

reclamatie aL1n

Recommended Posts

• Nick-ul tau: rmn.
  • Data: azi.
  • Ora: 19:25
  • Harta: snow
  • Adminul reclamat: alin
  • Motiv:  gag 100 min.
  • Dovada: https://imgur.com/a/6nhQptp

Amice , chiar daca un player te provoaca , nu il injuri de mama. Din moment ce eu te-am facut cretin , trebuia sa-mi dai gag si atat. Tu ma injuri si apoi dai gag 100 min. Cer -1 , luati masuri .

Upodate : Am revenit pe server si m-am trezit cu ban degeaba , nu am facut retry , doar am iesit de pe server cand am luat gag sa fac reclamatie , si cand am intrat din nou , aveam ban. Halal staff !

https://imgur.com/a/fMxniJs

nu e prima data cand jignesti si nu numai pe mine, nu-ti dadeam eu aiurea stai linistit. Cat ai jucat pe server ai latrat intr-una. Am vrut 10 nu 100 dar mi-a scapat un 0. Voi vreti sa va pupe lumea in fund daca se poate, sa injurati sa primiti gag de 10000 ori daca e nevoie si aia e. Daca sunteti subdezvoltati mental incat sa fie nevoie sa injurati pe altii intr-un joc, sa stii ca n-are nimeni nevoie de voi. 

Nu înțeleg motivul banului atâta timp cât nu a dat retry ! @aL1n am pretenții de la tine , nu e cazul sa arătam care știe sa înjure mai tare ! Ești admin ar trebui sa fii un exemplu nu sa te iei la cearta cu ei , ai acces dai gag , dar nu te lua la astfel de înjurături ! @rmn. iar la acest limbaj e normal sa Primești gag ! Am sa va rog sa va reglați vocabularul ! Un admin sa ii scoată ban ul ! Și sa posteze aici ! Se pare ca pana nu începem sa sancționăm cu warn uri , și down , nu ne vom calma niciodată !

Are ban temporar nu permanent una la mana, "ma-ta" nu e injuratura. O luam altfel atunci, daca dai gag 5 min, jucatorul iese, si vine dupa cele 5 minute inapoi nu e ca si cum i-ai fii dat kick. Eu sunt de parere ca atunci cand ai primit gag e ca o pedeapsa, ti-o ispasesti apoi esti iertat, astepti sa se termine gag-ul si iesi. Daca tot sunt probleme de genul, va dau plugin cu restrictionare cuvinte obscene si am terminat balciul, le da auto gag si nu mai exista discutii nici pe tema cuvintelor care sunt jigniri si care sunt injuraturi.

@aL1n , invata sa minti . Daca iti scapa un 0 precum spui tu , scoateai gag si dadeai din nou doar 10 minute , dar omul la nervi nu mai gandeste. Astept un-ban !

Daca nu am observat pe moment nu inseamna ca mint, inca o data ai grija la limbaj !

Daca s-a reconectat in intervalul celor 10 minute de gag este ca si cum a dat retry ptr a putea vorbi, nerespectand sentinta data.

Adminii de aici nu ajung la un grad mare daca au coduri. Am prins si admini cu wall, ii verific pe toti periodic, dar nimeni nu-i obligat sa dea scanuri nimanui.

• Thanks 1

@rmn. ai inceput cu jignitul, pentru simplul fapt ca un admin joaca mai bine ca tine? Interesant :)

La noi pe server nu se cere WG, in primul rand, pentru ca e un test pentru copii inapti care nu stiu ce e ala cod si cum se depisteaza.

Daca vei mai jigni pe viitor pe oricine din staff, vei primi ban permanent. Nu acceptam asa limbaj aici. Nu suntem manastire, dar nici curtea scolii.

@aL1n te rog sa'ti stapanesti iesirile astea. Trateaza orice situatie cu calm, fara a jigni inapoi sau a injura. Pana la urma de asta ai admin, sa poti potoli pe cei care o iau razna si se cred tari si cu gura mare ca's in spatele monitorului. Trebuie sa fii exemplu pentru restul jucatorilor.

tc1.gif

• Thanks 1

Ban-ul ramane, a intrat iar, a jucat ceva apoi ne-a injurat pe toti adminii care eram pe sv (impossible, cat, vectoru, eu). Nu se tolereaza astfel de comportament.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this