Jump to content
Sign in to follow this  
fakeoff/Ares

Cerere Redobandire Ares !

Recommended Posts

• Nick-ul: fakeoff/Ares
  •  Varsta: 30
  •  SteamID:  STEAM_0:0:449068047
  •  IP-ul : 192.168.0.12:27015
  •  Link gametracker cu orele : nelimitat 
  •  Accesul dorit: GOD/Moderator/Elita :P
  •  Accese detinute in trecut:Administrator/Moderator/GOD

Pro god.

Edited by Vectoru

Salut Ares, pro God.

Contra .

Steam nou , cont nou , nick nou .... cerere incompleta , ip gresit . Postare la caterinca , gen . 

Userul Ares detine nume rezervat in acest moment . 

NU este la caterinca dar nu stiam ce ore sa pun G!oKo pentru ca am jucat si cu fakeoff si cu Ares pe server..

Si nu mi-am batut joc de nimeni joc cand am timp sunt in Anglia nu o sa stau 8 ore la cs

trb sa muncesc dar cand am timp intru si accest server imi place deoarece am multi prieteni vechi !

GL & HF

De ce nu ai intrat cu contul tau sa faci cerere? Atunci puteai dovedi ca esti Ares :)

Ares sunt Devil numai stiu parola de atat timp iti dai seama am vb si cu roger pe facebook acum cateva zile ia-m spus ca 

o sa mai intru si eu sa ma joc ! ai uitat noptile jucate amandoi cu byanca cu jeton :)) cu cutitele -=))

Reset password.

Daca nu mai stii ce adresa de email aveai la cont, imi dai PM si ti’o zic eu. 

pro god, slabane

PRO  cel putin pentru moderator. Stie jocul, destul de matur pentru a sti cum sa se comporte !!!

20 hours ago, fakeoff/Ares said:

NU este la caterinca dar nu stiam ce ore sa pun G!oKo pentru ca am jucat si cu fakeoff si cu Ares pe server..

Si nu mi-am batut joc de nimeni joc cand am timp sunt in Anglia nu o sa stau 8 ore la cs

trb sa muncesc dar cand am timp intru si accest server imi place deoarece am multi prieteni vechi !

GL & HF

tu daca ai vedea cererea ta , nu ai crede ce cred si eu .. ? Eu nu am nimic impotriva celor ce doresc sa revina , din contra,  imi doresc sa ii vad pe sv pe f multi dintre cei vechi , dar daca punem informatii gresit , ne putem astepta ca raspunsul sa fie negativ de multe ori . 

Si eu pot face un cont de steam nou , sa iau alt nick de la vreun admin vechi ( Charmer sau cioc de exemplu ) si sa pretind ca mi am uitat parola , dupa ca fac o cerere la plesneala si pretind ca sunt acel player cu multa dorinta de revenire , iar rezultatul va fi ca vei beneficia de pe urma numelui acelei persoane la grade mari probabil si mai mult ca sigur nemeritat . 

Iar chestia cu "am vb cu Roger " nu schimba cu nimic datele problemei  , decat daca Roger anunta ceva personal sau in staff . :):D 

• Like 1

Nu este vb de Roger cu el am tinut legatura in tot acest timp si am mai vb cu el pe facebook sunt Ares numai imi stiu

parolele vechi de la email etc.. ai dreptate ca nu poti crede daca sunt eu sau nu ! O sa vb si cu ROGER PE facebook este singur care 

poate sa dovedeasca ca sunt cine sunt ! Numai raspund la topic ca deja sunt prea multe comentarii care nu isi au rostu !

Nu stiu cine se mai ocupa de accese daca am gresit cu ceva si am jignit pe cineva din staff si se simte in vrun fel poate pune topic off

Multumesc

Ai un PRO daca intri cu, contul vechi.

PRO din partea mea pt slaban.

12 hours ago, fakeoff/Ares said:

Nu este vb de Roger cu el am tinut legatura in tot acest timp si am mai vb cu el pe facebook sunt Ares numai imi stiu

parolele vechi de la email etc.. ai dreptate ca nu poti crede daca sunt eu sau nu ! O sa vb si cu ROGER PE facebook este singur care 

poate sa dovedeasca ca sunt cine sunt ! Numai raspund la topic ca deja sunt prea multe comentarii care nu isi au rostu !

Nu stiu cine se mai ocupa de accese daca am gresit cu ceva si am jignit pe cineva din staff si se simte in vrun fel poate pune topic off

Multumesc

btn se ocupa de accese . 

Nu e vb ca ai gresit , eu doar ti-am explicat si mi-am motivat votul pe care l-am dat ... 

Din punctul meu de vedere , cei vechi si fosti admini ai  serverului sunt bine veniti si ii sustin neconditionat pe oricare dintre ei.... 

Momentan Contra . Trimite PM cu user e-mail lui @devil poate reuseste sa iti recupereze parola veche .

Cerere Aprobata ! 

Grad oferit : Moderator !

Trimitei mesaj lui bTn ,cu nick si pass prin PM ! 

Am primit confirmarea de la Roger ,precum e Ares cel vechi !

T.C.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this