Jump to content
Sign in to follow this  
ProgreSSive

Cerere Unban ProgreSSive ;)

Recommended Posts

Nick-ul: ProgreSSive

Ip-ul: 188.25.204.155

Data si ora: 14.05.2020/ 13:10-15

Admini care erau pe server: mpower.

Motivul: wall. Mi-a facut ss chiar inainte cand s-a inceput runda. Nu folosesc coduri nimic. (steam on)

fy_snow0000.bmp

poza nu este ok. nu apar sigiliile pe ea. folosesti anti ss :(

Tot pe banlist-u meu 😃

In poza de la mpower reiese clar ca ai anti ss, părerea mea e ca banul rămâne! 

Clar va  ramane. antiSS

Daca esti steam on asta nu inseamna ca nu folosesti coduri. Merg la fel de bine si pe steam.

Posted (edited)
2 hours ago, devil said:

Daca esti steam on asta nu inseamna ca nu folosesti coduri. Merg la fel de bine si pe steam.

Stiu asta. Dar nu ma risc sa iau vac pentru o prostie de cod. Nu folosesc nimic...a spus un jucator ca am wall si imediat mi-a facut ss. Habar nu am cum a iesit poza, nu stiu ce plugin aveti voi pe sv. Jucam cu castile.

Edited by ProgreSSive

1 minute ago, ProgreSSive said:

Stiu asta. Dar nu ma risc sa iau vac pentru o prostie de cod. Nu folosesc nimic...a spus un jucator ca am wall si imediat mi-a facut ss. Habar nu am cum a iesit poza, nu stiu ce plugin aveti voi pe sv. Jucam cu castile.

O sa ma uit maine la demo sa vad ce se vede. ;)

VAC? =))

3 minutes ago, Deus1941 said:

VAC? =))

Da, Valve Anti-Cheat System (VAC)

• Haha 1

vacu de pe 1.6 e mai mort decat jocu =))

Server-ul nu e steam only, vac on, etc, ca sa primesti ban in caz ca folosesti coduri.

Deci nu ai ce sa risti :)

a fost intalnita problema si pe alte servere , respectivul nu avea cod . este o problema cu  pluginul de ss

On 5/15/2020 at 8:44 AM, ArsenieBoca said:

a fost intalnita problema si pe alte servere , respectivul nu avea cod . este o problema cu  pluginul de ss

Am zis lucrul acesta acum cativa ani. Am testat personal si poza nu a iesit cu niciun sigiliu pe ea.

Posted (edited)

Unban? macar insista pentru ca stiie ca nu are nimica , e aproape mereu pe forum. cum a spus arsenie nu se stiie daca e antiss ,ar putea fii de la plugin si oricum progressive tot insista... as vrea sa ii dau alta chanca. deja sunt putini playeri

Edited by mpower.

Ar trebui sa-i dati unban, acum cateva saptamani am jucat cu alt nume si ptr asta am instalat un cs nonsteam, am luat ultimul build ca si cel de steam respectiv 8308 de pe siteuri cunoscute si scriau clar clean build, iar cand l-am instalat si am pus alt admin sa-mi faca poza mi se dadea consola jos exact ca-n poza din acest topic, cu toate ca nu aveam niciun cod antiss bagat. Am zis ca poate-s idioti astia ce fac cs urile si baga ascuns antiss in cs asa ca am sters folderul cstrike l-am pus pe cel de steam original al meu tot asa facea ceea ce-i ciudat. Daca era vreun cod integrat trebuia sa dispara in momentul acela dar problema a persistat. Sunt de parere ca pluginul da rateuri, eu niciodata n-am dat vreun ban pana acum folosind comanda ss, doar din demouri, daca nu va puteti da seama stand spectator atunci inseamna ca mai trebuie sa invatati.

• Like 2

Cu toate acestea  nimeni nu și-a exprimat opinia despre acest demo http://www.girlshare.ro/3769915725.4  . :)

Nu e nimic concludent in demo, 

] amx_unban 188.25.204.155
[AMXX] Ip "188.25.204.155" removed from ban list

• Like 1

Posted (edited)
14 hours ago, KZAY said:

Ar trebui sa-i dati unban, acum cateva saptamani am jucat cu alt nume si ptr asta am instalat un cs nonsteam, am luat ultimul build ca si cel de steam respectiv 8308 de pe siteuri cunoscute si scriau clar clean build, iar cand l-am instalat si am pus alt admin sa-mi faca poza mi se dadea consola jos exact ca-n poza din acest topic, cu toate ca nu aveam niciun cod antiss bagat. Am zis ca poate-s idioti astia ce fac cs urile si baga ascuns antiss in cs asa ca am sters folderul cstrike l-am pus pe cel de steam original al meu tot asa facea ceea ce-i ciudat. Daca era vreun cod integrat trebuia sa dispara in momentul acela dar problema a persistat. Sunt de parere ca pluginul da rateuri, eu niciodata n-am dat vreun ban pana acum folosind comanda ss, doar din demouri, daca nu va puteti da seama stand spectator atunci inseamna ca mai trebuie sa invatati.

KZAY sunt de o parere , find ca iel avea steam si toti playeri imi spuneau de iel cu wall am facut demo si ss . avea steam deci nu avea scuze (cu antiss), cand am vazut poza i-am cerut sa imi redea poza originala si a fost mereu aia (antiss) si i-am dat ban . Mi se pare ca oricum imi fac treaba de admin pe sv si oricum pentru a verifica daca unu are wall tot ss trebuie sa ii faci ca nu stii ce in capu playeru de vrea sa il nascunde. numai va ganditi la prostii si numai faceti pe profesori(parerea mea). in pace

Edited by mpower.
  • Haha 1

Demo-ul este lung si se vad doar 2-3 faze cu el in rest este spec. Nu este nicio urma de wall in acele runde, cand cineva anunta pe u@, uitati-va 3-4 runde pe el apoi doar daca vi se pare ceva suspect ii faceti poze, in al doilea rand nu se cere wg aici pe srv. Daca cineva are antiss sau are wall la buton, daca esti atent poti observa in felul acesta: te uiti la timpul lui de reactie si cum se pozitioneaza, intrucat daca ar avea cod ar incerca sa fenteze adminul, dar pana la urma tot se va da de gol punand tinta foarte avantajos acolo unde nu ar fi cazul sau nu ar verifica un anumit unghi si s-ar repezi la o anumita pozitie, deoarece asta o faci instinctiv ca si mersul pe bicicleta.

• Like 3

Ai primit unban. 

Tc!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this