Jump to content
Sign in to follow this  
M1$Hu

Poza facuta de admini

Recommended Posts

Am fost banat , a doua oara , fiindca am murit aiurea .

Credeti-ma sau nu , eu nu aveam hack .

Am urmatoarea problema :

Stiu ca trebuie sa gasesc o poza de forma DE_DUST20XXXX.bmp 

Dar nu am gasit-o in cstrike .

Nu am Steam .

Nu o sa ma chinui sa iau pentru a nu stiu cata oara CS 1.6 ca sa nu mai fiu banat pe nedrept , pentru ca o sa fiu nevoit sa fac o defragmentare si e chiar stresant .

I-am cerut frumos administratorului sa-mi dea o comanda de run , dar el nu mi-a raspuns in mod clar .

Am Windows XP , daca afecteaza cu ceva , pentru ca vad ca majoritatea tutorialelor sunt pentru Vista , 7, 8 , etc.

Va rog ajutati-ma , am tot respectul pentru server - fix pentru ca are admini care dau afara codatii .

Nu e numai pentru mine , ar fi bine si important pentru cei care se afla in aceasta situatie .

Va multumesc!

C:\Users\Admin\AppData\Local\VirtualStore\Program Files...

In loc de Admin posibil sa fie username’ul tau de la PC. 

Sa scoti inainte Hidden Files, sa fii sigur ca gasesti ce am descris mai sus.

Daca tot nu gasesti, inseamna ca ai un CS setat Read Only, ceea ce nu permite salvarea pozelor. Descarci CS’ul nostru, ca salveaza pozele si nu vei mai avea probleme.

• Confused 1

Mie nu-mi merg link-urile .

A incercat un admin sa faca niste lucruri , mi-a dat niste link-uri ca sa mearga download-ul pentru cs-ul vostru , dar mie nu mi-a mers atat de bine . Pagina nu avea niciun design propriu zis asa cum e facut acest web-site . Era o simpla pagina de html alba cu niste linkuri de download , dar nici acelea nu mergeau .

Eu m-am saturat sa instalez alte versiuni , sunteti oameni seriosi in privinta evoluarii server-ului , dar cu cei care vor sa se integreze in ea, nu . Sper din tot sufletul ca nu este o gluma proasta .

Oricum sunt banat , nu am cum sa va demonstrez nimic .

Apropo , optiunea de hidden files era disabled .

Nu-mi pasa ca nu mai sunt pe server , e ok , inteleg sistemul .

Dar eu vreau sa vad problema rezolvata pentru orice tip de cs , nu numai tipul vostru de cs , care nici macar nu mai exista - vad ca e chiar versiune rara! 

Nu pentru ca mi-ar conveni mie , le-ar conveni tuturor .

Chiar asa de greu e?

Ai doua CS-uri care salveaza pozele AICI.

Stergi CS-ul actual, instalezi unul din versiunile de mai sus, cand e gata faci o poza si o postezi intr`o cerere de unban, la sectiunea Cereri Unban dupa model.

Noi nu avem ce sa facem cu versiunile de CS care sunt pe net. Daca voi va zgarciti la cativa euro si nu va cumparati licenta originala pe steam, noi nu avem ce sa va facem cand vi se fac poze si nu se salveaza.

Dar de ce sa platesc cand poate fi gratis?

De ce sa le am p-alea , daca nu merg ?

Edited by M1$Hu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this