Jump to content
Sign in to follow this  
ciucalata

Cerere unban ciucalata

Recommended Posts

Nick-ul: ciucalata

Ip-ul: 95.77.151.20

Data si ora: 17.11.2019

Admini care erau pe server: CatWomen, sau ceva de genul

Motivul: Niciunul.. m-am trezit cu ban dintr-o data. 

Salutare pentru tovarasii vechi, cine ma stie xD 

Am fost si eu pe srv, chiar am vorbit daca iti aduci aminte si ti-am zis si atunci ca nu e frumos ce faci. Poate esti adminul vechi, nu stiu...dar is 2 chestiuni aici..

1. Tu aveai ceva, si is 100% adica imi mergeai cu tinta in toti, si chiar eu am vrut sa te banez, dar i-am zis la cat sa te lasam ca si asa nu afectezi prea mult jocul, deci asta cu dintr-o data si ca nu ai avut nimic e o minciuna.

2. Nu stiu despre "tovarasul" tau nagini sau cum e, dar la fel de suspect ca amandoi primiti ban si vine cererea asta de unban.  E vorba de monitor sau despre ce vorbim?

Daca exista vreun demo il voi verifica, dar daca nu-s dovezi trebuie sa primeasca unban.

@KZAY    e vorba de monitor, nu ai demo nu ai nimic. E la latitudinea ownerilor daca i dau unban sau nu. 

Daca nu recunostea faptul ca juca cu prietenul in camera, nu era nicio dovada si trebuia sa primeasca unban. In cazul de fata recunoscand ceea ce faceau, trebuie sa-i acordam prezumtia de nevinovatie ptr ca nu stia ca nu este permis fenomenul de "monitor". Sa fim seriosi, chiar si eu cand joc pe srv sunt mereu oameni care divulga pozitia mea sau a celorlalti si nu se linistesc nici dupa gag. Au fost in trecut oameni iertati dupa ce li se faceau poze si nu le dadeau, apoi fiind iertati dupa ce instalau cs-ul de pe srv. Asta-i parerea mea.

Nu mi-am dat seama ca pare ca sunt codat. Da, Nagini juca de pe laptop, eu de pe PC plus un tovaras pe Skype. Nu mai intrasem pe server cred ca de 2-3 ani Ș)) Ce sa zic, am facut-o lata Ș)) 

How can i unban u if i didn't even ban u? I banned Nagini!!

Si pe el de ce l-ai banat? Unde e codul? Inainte se faceau poze, chestii.. Acum se da ban direct dupa ochi? Ciudat.. Am vrut sa facem o seara de cs.go insa nu-mi place si am zis sa jucam CS normal, si unde altundeva daca nu pe serverul meu de suflet. Wel...

Posibil erați conectați la aceeași rețea... si cand ii dadu ban pe ip luasi si tu :) . Oricum ban pt "monitor" ...  😛

amx_uban 95.77.151.20

T. C.!! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this