Jump to content
Sign in to follow this  
need.

|Reclamatie| ACOLO

Recommended Posts

need.    1
  • Nick-ul tau: 
  • Data & Ora:  12:38 1/10/2019
  • Harta: aim_map
  • Adminul reclamat:
  • Motiv: Necompetenta, Nu stie regulament-ul , sustine ca se utilizeaza cfg cu skin ( am oferit wg inainte de a mi se face poza . ) , si baneaza jucatorii permanent pe faptul ca doar are skin diferit la o ARMA !?
  • Dovada:
  • Poza Consola : Poza Server. Multumesc anticipat , de aceasta cerere va fi legata si Cererea Unban .

ACOLO    9

Poti  sa o numesti  cum  vrei dar e  server clasic de  CS. Deci skin-urile  nu  au  ce cauta:D, fie  ele  si  la papuci  daca vrei;).
As  putea  sa fiu  sanctionat  totusi pentru acel WG:D, dar motivele  se  stiu. A  fost o  decizie  luata  de  mai  multi  admini nu  doar  de  mine;).Si  nu banez  jucatorii, te-am  banat  pe  tine.

EmanueL    12

@need., acesta este un server clasic si nu sunt permise skin-urile pe arma, decat cele default. Nu scrie in regulament, insa ar trebui sa deduci singur acest lucru, avand in vedere ca ti-au zis si pe server si la cererea de unban ca server-ul este clasic.

UndermaN    54

Consider ca e o reclamatie inutila, adica daca ai facut cerere Unban, pentru ce ai facut si reclamatie? Sanctiunile, daca vor fi, se vor lua acolo. 

Harap-Alb.    122

Decizia se ia la cererea de unban ! Nu era nevoie sa faci și o reclamație ! Reclamație este nefondata !

T.C !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this