Jump to content
Sign in to follow this  
devil

Sugestii / Propuneri

Recommended Posts

devil    206

Va asteptam cu orice fel de sugestie / propunere pe care o aveti legat de forum.

Daca doriti sa instalam un mod nou, categorii noi, etc, va rugam sa postati aici.

lit    7

Puteți adăuga un subforum numit Prezentări unde membrii să se prezinte? Gen vârstă etc...

xTrEmE.    206
Posted (edited)
On 24.04.2018 at 6:51 PM, lit said:

Puteți adăuga un subforum numit Prezentări unde membrii să se prezinte? Gen vârstă etc...

Nu ar fi rău, o idee bună! ;)

O să fac eu. 

Edited by xTrEmE.

devil    206

Esti moderator pe forum sa faci Categorii?

Harap-Alb.    106
On 24 aprilie 2018 at 6:51 PM, lit said:

Sa stii ca ne-am gandit la aceasta chestie doar , sunt constient ca nu toata lumea o sa îsi spune vârsta reala, si daca se spune poate se incepe si cu , caterinca pe tema asta sau mai stiu eu ce! Iar cu prezenta sunt si cateva jocuri prin prezenta , voturile zilnice pe care noi le luam in considerare cine ce ai cum , si cei care sunt mai activ se observa si pe forum si pe server din punct de vedere , chiar daca am facea asta nu cred ca toti vor posta gen " vârsta sau prezenta " !

xTrEmE.    206
13 hours ago, devil said:

Esti moderator pe forum sa faci Categorii?

Am vrut să fac un topic, nu categorie. 

10 hours ago, Harap-Alb. said:

Sa stii ca ne-am gandit la aceasta chestie doar , sunt constient ca nu toata lumea o sa îsi spune vârsta reala, si daca se spune poate se incepe si cu , caterinca pe tema asta sau mai stiu eu ce! Iar cu prezenta sunt si cateva jocuri prin prezenta , voturile zilnice pe care noi le luam in considerare cine ce ai cum , si cei care sunt mai activ se observa si pe forum si pe server din punct de vedere , chiar daca am facea asta nu cred ca toti vor posta gen " vârsta sau prezenta " !

Nu obligam pe nimeni să se prezinte, cine dorește bine cine nu tot bine e. 

Harap-Alb.    106

Daca sunt atatea modalități de a ne prezenta activitatea are rost sa umplem forumul cu categorii de prezenta ? ;))

myt@    103

Topicurile de care tu vorbesti ce ar intra in subforum se pot crea la sectiunea CSG Cafe.

Harap-Alb.    106

Ideea e ca la CSG Cafe , se pot face topicuri , deci daca ai idee poti face topic @xTrEmE. , @lit !

xTrEmE.    206

Mulțumesc, o să fac cât mai curând!