Jump to content
Sign in to follow this  
Harap-Alb.

Bancuri

Recommended Posts

Harap-Alb.    106

B-) Dupa cum stim am avut un topic cu bancuri , l-am refacut , astept sa postati fiecare dintre voi ! Vrem sa avem si momente de amuzament ! B-)

myt@    103

Intamplare fericita:
Eram o persoana foarte fericita. Aveam o minunata prietena cu care ma intalneam de mai bine de 1 an, asa ca ne-am decis sa ne casatorim.
Exista o singura chestiune care ma deranja. Frumoasa ei sora mai mica. Viitoarea mea cumnata tot timpul se imbraca cu fuste mini (extrem de mini), iar in vocabularul ei nu exista cuvantul sutien, darmite in garderoba ei.
Culmea era ca intotdeauna cand ma aflam in preajma ei mereu scapa cate ceva pe jos, iar cand se apleca sa ridice imi oferea o priveliste mai mult decat frumoasa. Era clar. O facea in mod deliberat. Pentru ca asemenea scene nu se intamplau daca era si altcineva de fata.
Pregatirile de nunta fiind in toi, intr-o zi micuta surioara m-a sunat si m-a chemat sa mai verific ceva la invitatiile de nunta. Am luat-o de buna si i-am spus ca vin in cateva minute.
Era singura cand am sosit si a inceput sa imi sopteasca ce dorinte si sentimente are pentru mine. Mi-a spus cat de mult ma doreste si ca ar vrea sa facem dragoste macar o data inainte de a ma insura si a ma darui surorii ei pentru intreaga viata. Eram total socat si nu am putut scoate un cuvant.
Mi-a spus ca merge la ea in dormitor iar daca doresc un ultim salbatic "zbor" nu trebuie decat sa intru la ea in camera. Am ramas ca o stana de piatra, stupefiat de cele ce auzeam, uitandu-ma dupa ea cum urca scarile.
Am stat asa cateva momente, apoi m-am intors si m-am indreptat spre iesire. Am deschis usa, cautand cu privirea locul unde mi-am parcat masina, cand au inceput ropote de aplauze.
Toata familia viitoarei mele sotii era adunata in fata casei si ma aplauda. Cu lacrimi in ochi, viitorul meu socru s-a apropiat de mine si a inceput un mic speech: "Nici nu iti poti imagina cat de mandri suntem de tine ca ai trecut cu felicitari acest test. Nu as putea gasi un barbat mai bun pentru fiica mea daca as cauta in toata lumea. Bine ai venit in familia noastra!"
Morala:
INTOTDEAUNA pastreaza prezervativele in masina...

Bula intr-un moment de tandrete cu iubita lui,spune:
- Ma uit la Luna... Luna e superba! Ma uit la tine si... si... mai bine ma uit din nou la Luna!

• Like 1
  • Haha 3

1) - Mami ! Tata iar s-a imbatat !
    - De unde stii ?

- Barbiereste oglinda din baie :))

2) Doi betivi iesind dintr-o berarie :

- Ba , am uitat sa ma pis !

- Nu-i nimic , te invat eu. :))

Harap-Alb.    106

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata ?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?

• Haha 4

Sp!ke    67

Baciu Ion merge la doctor.

Intra in sala de consultatie si doctorul ii zice sa se dezbrace!

Ion isi da jos hainele dar isi lasa chiloti pe el,la care doctorul ii zice sa isi dea jos si chiloti.

Putin nesigur pe el Ion isi da jos chiloti dar continua sa isi acopere organele genitale cu mainile.

Doctorul il intreaba:

- Baciu Ion dar de ce te tii cu mainile de "chestiile alea"?

La care baciu Ion raspunde:

-Dapu pe mine asea m-a invatat mamuca si tatucu acasa,ca la doctor nu se vine cu mana goala!

=)):)) 8->

• Haha 1

devil    206

Stii ca esti dependent de Internet atunci cand:

- Uiti in ce an esti .

- Iti faci tema in HTML si ii dai profului URL-ul.

- Iesi din camera, iti dai seama ca parintii tai s-au mutat si habar n-ai cand s-a intamplat asta .

- Refuzi sa mergi in vacanta intr-un loc fara curent si telefoane.

- Visezi doar la conexiuni mai rapide: 28.8...ISDN...cable modem...T1...T3...

- Deschizi interfonul cand iesi din camera ca sa auzi cand vine un e-mail.

• Haha 2

Harap-Alb.    106

Tata, ce se intampla cu un fotbalist atunci cand nu mai vede bine? intreaba Ionut.
- Devine arbitru,  raspunde tatal.

• Haha 2
  • Sad 1

Sp!ke    67

Bula avea o colega de birou buna în draci, dar din pacate nedisponibila. O sorbea din priviri în fiecare zi si crapa de necaz ca nu-i poate face nimic. Intr-o zi ajunge atat de frustrat incat se duce direct la ea si ii spune deschis în fata:
– Esti o femeie superba si îmi doresc foarte mult sa te am macar o data. Uite, daca ma lasi o singura data sa ti-o pun,iti dau 500 de euro.
Tipa refuza fara sa stea pe gânduri. Bula insista, explicându-i ca totul se va termina repede:
– Eu stau in spatele tau, arunc banii pe podea, tu te apleci sa-i iei si pana i-ai ridicat eu am si terminat treaba.
Tipa sta si se gandeste o secunda, dupa care spune ca trebuie sa se consulte cu prietenul ei si îl suna. Aluia, cand aude despre ce e vorba,ii sticlesc ochii si-i vine o idee:
– Cere-i 1000 EURO si ridica rapid banii de jos, asa nu va avea timp nici macar sa-si dea pantalonii jos. Gagica e de acord si accepta propunerea. Dupa vreo jumatate de ora prietenul ei începe sa-si faca griji nemaiprimind nici o veste si la un moment dat o suna el s-o intrebe ce s-a intamplat.
Tipa raspunde gafaind si, printre gemete, ii spune:
– "Nemernicul a folosit monede..." !!.

• Haha 4

G!oKo    186

Bancuri scurte din UK : ba n'cur la devil , ba n'cur la myt@ :))

• Haha 2

Harap-Alb.    106

Un tanar fotbalist, foarte talentat, il intreaba pe patronul clubului:
- Cat de mare va fi salariul meu?
- La inceput 10.000 de euro pe luna, iar mai tarziu mai mare.
- Bine, atunci vin mai tarziu.=))=))=))

• Haha 1

Harap-Alb.    106

Într-o zi vine Bulă la şcoală cu ochii vineţi 
Profa îl întreabă: Ce-ai păţit, Bulă, de ai ochii vineţi? – Păi, eram în autobuz şi în faţa mea era o femeie căreia îi intrase fusta în fund şi i-am scos-o. Şi, de asta, ea mi-a învineţit ochiul stâng. – Dar dreptul, întreabă profa. – Păi, daca am văzut că nu-i convine, i-am pus fusta la loc.

De ce e comparat fotbalul românesc cu un tort? Pentru că sunt multe blaturi, iar jucătorii şi arbitrii sunt de cacao!

• Haha 2
  • Sad 1

Harap-Alb.    106

Bula, spune profesorul catre el, spune-mi o propozitie scurta!
-Oaia paste.
-Bine. Acum spune-mi alta.
-Oaia paste.
-Da asta ai mai spus-o Bula!
-Da...dar asta ii alta oaie!

Harap-Alb.    106

Bulă îi cere bani tatălui său:
– Tata am doua intrebari!
Prima:
– Pot sa primesc mai multi bani de buzunar?
Iar a doua:
– De ce nu?

Harap-Alb.    106

Nimeni si Prost au ajuns la mare. Se duc sa faca baie:
Nimeni se inneaca! Prost suna la Salvamar:
-Ba, se inneaca Nimeni!
-Ba, tu esti prost?
-Da ma, eu sunt!

• Like 1
  • Haha 1

UndermaN    52

Un francez, un italian şi un român călătoreau cu acelaşi avion pe locuri apropiate. La un moment dat, după câteva cocktailuri, francezul şi italianul au început să se laude:
– Noaptea trecută am făcut dragoste de patru ori cu soţia mea, spuse francezul. Dimineaţa, când m-am trezit, mă aşteptau nişte clătite delicioase iar ea mi-a spus că mă adoră.
– Eu am făcut dragoste cu soţia mea de şase ori noaptea trecută, spuse italianul. Dimineaţa mă aştepta o omletă gustoasă, iar ea mi-a spus că eu sunt singurul bărbat din lume cu care ar face dragoste.
Românul tăcea …
– Tu de câte ori ai făcut dragoste cu soţia ta noaptea trecută? întreba dispreţuitor italianul.
– O singură dată, răspunse românul.
– Şi ce-a zis soţia ta dimineaţa, rânji francezul?
– Nu te opri, Ioane!  =))

• Haha 1

UndermaN    52

- Tata, ma duc la o petrecere diseara.
 - Ai de gand sa consumi alcool?
 - Nu.
 - Ai de gand sa te droghezi?
 - Cu siguranta nu.
 - Vei face sex?
 - In niciun caz.
 - Atunci de ce naiba te mai duci la petrecere? =))

LivE    54

Intr-o dimineata Bula se duca in camera la maicasa si taicasu !
Maicasa era peste taicasu ....
Bula:Mama,ce faci acolo?
Mana:Ii desunflu burta lu tactu !
A doua dimineata Bula merge in camera la maicasa si taicasu !
Bula:Mama,ce faci acolo ?
Mama:Ii desunflu burta lu tactu !
A treia zi Bula merge in camera la maicasa si taicasu !
Bula:Mama ce faci acolo
Mama:Ii desunflu burta lu tactu !
Bula:Poi ma mama,tu degeaba ii desunfli burta lu tata ca matusa vine in fiecare zi,sta in genunchi si o infla la loc =))

Harap-Alb.    106

Mutu ii spune lui Surdu ca Chiorul a vazut un Schiop alergand dupa un Chel sa il traga de par ..

:))

Harap-Alb.    106

Sotul si sotia se uitau atent in Fantana Dorintelor…
Deodata sotia aluneca si cade in fantana…
El se da inapoi inmarmurit si exclama:
Nu pot sa cred ca functioneaza

• Haha 2

xTrEmE.    206
Posted (edited)

Papa, Berlusconi si Bush zburau cu avionul. Avionul are o defectiune grava si pilotul ii anunta cum stau lucrurile dar ca partea cea mai proasta e ca sunt numai trei parasute. Bush:
- Eu sunt cel mai puternic om din lume asa ca e logic sa ma salvez! Smulge cu forta o parasuta si sare.
Berlusconi:
- Eu sunt cel mai destept om de pe planeta! E numai drept sa mai traiesc. Smulge si el o parasuta si sare.
Papa catre pilot:
- Fiule, eu ma am pe bune cu Cel de Sus si poate ca o sa faca o minune pentru mine, iar daca nu o face oricum ajung in rai. Asa ca ia tu parasuta care a mai ramas!
- Nu e nevoie de asta Sfintia-Voastra, avem inca doua parasute fiindca cel mai destept om din lume a sarit cu rucsacul meu!

Edited by xTrEmE.
  • Haha 2

Harap-Alb.    106

-Două blonde stau de vorbă.

Ai auzit ca ungurii o au cea mai lunga ?

Ai auzit ca mexicanii o au cea mai groasă? 

Bulă, care era prin apropiere , se oprește și asculta discuția.

Una din blonde îl observa și îl întreabă :

Tu cine ești ?

Piști Gonzales ! 😂😂😂😂

Harap-Alb.    106

- E prima dată în mandatul lui Klaus Iohannis când au început să se miște lucrurile în țară. 

- Care este culmea cutremurului?

Să urci cu liftul şi să cobori cu apartamentul!

Kwan    19

Barmanul catre un client :

Ce beti ?

Alocatia copiilor ! :)